Rövid szabadságon vagyunk 2026. szeptember 23. – október 6.
www.higiszer.hu
Kategóriák
www.higiszer.hu
  • Kategóriák
    • Újdonságok
    • Akciós termékek
    • Takarítóeszközök, takarítógépek 5
    • Tisztítás cél szerint 2780
    • Takarítóeszközök felhasználás szerint 1752
    • Mosdóhigiénia 3403
    • Higiénia és üzemeltetés 3942
    • Író- irodaszer, papíráru 6244
    • Irodatechnika és kellékek 5792
    • Munkaruházat és védelem 11782
    • LED világítás, villamossági termékek 1599
    • Outlet termékek 22
  • Akciós termékek
  • Tisztítás cél szerint
  • Blog
  • Információk
  • Ajánlatkérés
  • Céges partnereinknek
  1. Egyéb márkás termékek
  1. Higiénia és üzemeltetés
  2. Tisztítószerek
  3. Egyéb márkás termékek
  4. Textilöblítők

Textilöblítők

Szűrés
Termék státusza
Gyártó
Gyártó
Mosások száma
Összes termék a kategóriában24 termék
Lenor Professional Sea breeze textilöblítő 4l

Lenor Professional Sea breeze textilöblítő 4l

Raktáron (228 db)
Cikkszám:
PG110020-AJ
1 Ft
Bruttó 1 Ft
Egységár: 0,20 Ft/liter
Bruttó 0,25 Ft/liter4
  VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 900ml - Lagoon

VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 900ml - Lagoon

Raktáron (355 db)
Cikkszám:
V2856
873 Ft
Bruttó 1 109 Ft
Egységár: 970 Ft/liter
Bruttó 1 232 Ft/liter0.9
Coccolino öblítő 3L Primavera

Coccolino öblítő 3L Primavera

Raktáron (234 db)
Cikkszám:
95320
1 849 Ft
Bruttó 2 348 Ft
Egységár: 616 Ft/liter
Bruttó 783 Ft/liter3
  VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 900ml - Paradise

VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 900ml - Paradise

Raktáron (1121 db)
Cikkszám:
V2847
873 Ft
Bruttó 1 109 Ft
Egységár: 970 Ft/liter
Bruttó 1 232 Ft/liter0.9
  VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 900ml - Original

VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 900ml - Original

Raktáron (382 db)
Cikkszám:
V2855
873 Ft
Bruttó 1 109 Ft
Egységár: 970 Ft/liter
Bruttó 1 232 Ft/liter0.9
  VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 1,55L - Gold

VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 1,55L - Gold

Raktáron (444 db)
Cikkszám:
V3080
1 399 Ft
Bruttó 1 777 Ft
Egységár: 903 Ft/liter
Bruttó 1 146 Ft/liter1.55
  VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 800 ml - Gold

VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 800 ml - Gold

Raktáron (180 db)
Cikkszám:
V102259
873 Ft
Bruttó 1 109 Ft
Egységár: 1,09 Ft/milliliter
Bruttó 1,39 Ft/milliliter800
Lenor Professional öblítő Summer Breeze 4L

Lenor Professional öblítő Summer Breeze 4L

Raktáron (168 db)
Cikkszám:
PG110022
4 499 Ft
Bruttó 5 714 Ft
Egységár: 1 125 Ft/liter
Bruttó 1 429 Ft/liter4
Coccolino öblítő 3L Sensazione Seta

Coccolino öblítő 3L Sensazione Seta

Raktáron (270 db)
Cikkszám:
95337
1 849 Ft
Bruttó 2 348 Ft
Egységár: 616 Ft/liter
Bruttó 783 Ft/liter3
Lenor Professional öblítő Summer Breeze 4 L

Lenor Professional öblítő Summer Breeze 4 L

Raktáron (645 db)
Cikkszám:
PG110012
4 809 Ft
Bruttó 6 107 Ft
Egységár: 1 202 Ft/liter
Bruttó 1 527 Ft/liter4
  VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 1,55L - Mystic

VIOLETA öblítő koncentrátum mikrokapszulákkal 1,55L - Mystic

Raktáron (319 db)
Cikkszám:
V3183
1 399 Ft
Bruttó 1 777 Ft
Egységár: 903 Ft/liter
Bruttó 1 146 Ft/liter1.55
Lenor Professional Sea breeze textilöblítő 4L

Lenor Professional Sea breeze textilöblítő 4L

Raktáron (413 db)
Cikkszám:
PG110020
4 499 Ft
Bruttó 5 714 Ft
Egységár: 1 125 Ft/liter
Bruttó 1 429 Ft/liter4
 
Vásárlói fiók
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Profilom
  • Kosár
  • Kedvenceim
Információk
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
  • Elállás a szerződéstől
  • Jótállás és szavatosság
FÁ-MA Higiénia Kft.
  • 1042 Budapest, Rózsa u. 33. 1. em. 5. ajtó
  • +36204257454
  • info@higiszer.hu
  • Telephely és levelezési cím: 5650 Mezőberény, Fő út 18
  • facebook

  • https://www.instagram.com/higiszerwebshop/

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Tisztán látni jó! 
Iratkozzon fel hírlevelünkre - legyen mindig naprakész újdonságainkkal, akcióinkkal és szakmai tippjeinkkel! 

Havonta egyszer, spam nélkül.

Feliratkozás
A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.
  • Újdonságok
  • Akciós termékek
  • Takarítóeszközök, takarítógépek 5
  • Tisztítás cél szerint 2780
  • Takarítóeszközök felhasználás szerint 1752
  • Mosdóhigiénia 3403
  • Higiénia és üzemeltetés 3942
  • Író- irodaszer, papíráru 6244
  • Irodatechnika és kellékek 5792
  • Munkaruházat és védelem 11782
  • LED világítás, villamossági termékek 1599
  • Outlet termékek 22
  • Akciós termékek
  • Tisztítás cél szerint
  • Blog
  • Információk
  • Ajánlatkérés
  • Céges partnereinknek
Belépés
Regisztráció
Adatkezelési beállítások
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű funkcionalitáshoz (marketing, statisztika, személyre szabás) egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban talál.
A működéshez szükséges cookie-k döntő fontosságúak a weboldal alapvető funkciói szempontjából, és a weboldal ezek nélkül nem fog megfelelően működni. Ezek a sütik nem tárolnak személyazonosításra alkalmas adatokat.
A marketing cookie-kat a látogatók weboldal-tevékenységének nyomon követésére használjuk. A cél az, hogy releváns hirdetéseket tegyünk közzé az egyéni felhasználók számára (pl. Google Ads, Facebook Ads), valamint aktivitásra buzdítsuk őket, ez pedig még értékesebbé teszi weboldalunkat.
Az adatok névtelen formában való gyűjtésén és jelentésén keresztül a statisztikai cookie-k segítenek a weboldal tulajdonosának abban, hogy megértse, hogyan lépnek interakcióba a látogatók a weboldallal.
A személyre szabáshoz használt cookie-k segítségével olyan információkat tudunk megjegyezni, amelyek megváltoztatják a weboldal magatartását, illetve kinézetét.