Rövid szabadságon vagyunk 2026. szeptember 23. – október 6.
www.higiszer.hu
Kategóriák
www.higiszer.hu
  • Kategóriák
    • Újdonságok
    • Akciós termékek
    • Takarítóeszközök, takarítógépek 5
    • Tisztítás cél szerint 2780
    • Takarítóeszközök felhasználás szerint 1752
    • Mosdóhigiénia 3403
    • Higiénia és üzemeltetés 3942
    • Író- irodaszer, papíráru 6244
    • Irodatechnika és kellékek 5788
    • Munkaruházat és védelem 11782
    • LED világítás, villamossági termékek 1599
    • Outlet termékek 22
  • Akciós termékek
  • Tisztítás cél szerint
  • Blog
  • Információk
  • Ajánlatkérés
  • Céges partnereinknek
  1. Kézmosás, kézfertőtlenítés, tusolás
  1. Tisztítás cél szerint
  2. Kézmosás, kézfertőtlenítés, tusolás
  3. Kézfertőtlenítés

Kézfertőtlenítés

Hatékony kézfertőtlenítőink ideális megoldást nyújtanak otthoni és munkahelyi környezetre egyaránt. Folyékony és gél-formulák, pumpás és utántölthető kiszerelések állnak rendelkezésre – mind célzottan a kézfelületen lévő baktériumok, vírusok és gombák elleni védekezésre. Válaszd a gondoskodó higiéniai megoldást a biztonságos és tiszta kezekért.
Szűrés
Termék státusza
Gyártó
Termék típus
Gyártó
Összes termék a kategóriában35 termék
Inno-Sept fertőtlenítő kéztisztító szappan 5L

Inno-Sept fertőtlenítő kéztisztító szappan 5L

0,5L 1L 5L
Cikkszám:
IS5
11 999 Ft
Bruttó 15 239 Ft
Egységár: 2 400 Ft/liter
Bruttó 3 048 Ft/liter5
  Inno-Sept fertőtlenítő kéztisztító szappan pumpás 0,5L

Inno-Sept fertőtlenítő kéztisztító szappan pumpás 0,5L

0,5L 1L 5L
Cikkszám:
IS05P
1 939 Ft
Bruttó 2 463 Ft
Egységár: 3 879 Ft/liter
Bruttó 4 926 Ft/liter0.5
At Hand kézfertőtlenítő 5 liter - ADAGOLÓ UTÁNTÖLTŐ

At Hand kézfertőtlenítő 5 liter - ADAGOLÓ UTÁNTÖLTŐ

Raktáron (5 db)
Cikkszám:
AH5
15 940 Ft
Bruttó 20 244 Ft
Egységár: 3 188 Ft/liter
Bruttó 4 049 Ft/liter5
MILD antibakteriális folyékony szappan 5 Liter

MILD antibakteriális folyékony szappan 5 Liter

Raktáron (72 db)
Cikkszám:
MIAFSZ5
2 999 Ft
Bruttó 3 809 Ft
Egységár: 600 Ft/liter
Bruttó 762 Ft/liter5
At Hand kézfertőtlenítő 1 liter

At Hand kézfertőtlenítő 1 liter

Raktáron (12 db)
Cikkszám:
AH1
3 957 Ft
Bruttó 5 026 Ft
  D-Hand QV fertőtlenítő baktericid, fungicid, tuberkolocid, virucid, MRSA hatású kézmosó 5kg

D-Hand QV fertőtlenítő baktericid, fungicid, tuberkolocid, virucid, MRSA hatású kézmosó 5kg

0,5KG 1KG 5KG
Cikkszám:
DHQV5
7 349 Ft
Bruttó 9 333 Ft
Egységár: 1 470 Ft/kg
Bruttó 1 867 Ft/kg5
Inno-Sept fertőtlenítő kéztisztító szappan 1L

Inno-Sept fertőtlenítő kéztisztító szappan 1L

0,5L 1L 5L
Cikkszám:
IS1
2 668 Ft
Bruttó 3 388 Ft
Egységár: 2 668 Ft/liter
Bruttó 3 388 Ft/liter1
Sanytol kézfertőtlenítő gél pumpás 250ml

Sanytol kézfertőtlenítő gél pumpás 250ml

Raktáron (2 db)
Cikkszám:
AV7909
959 Ft
Bruttó 1 218 Ft
Egységár: 3,84 Ft/ml
Bruttó 4,87 Ft/ml250
Nem vásárolható!
Lilla Sept fertőtlenítő kéztisztító 5L

Lilla Sept fertőtlenítő kéztisztító 5L

1L 5L
Cikkszám:
ILS5
11 999 Ft
Bruttó 15 239 Ft
Egységár: 2 400 Ft/liter
Bruttó 3 048 Ft/liter5
MILD antibakteriális folyékony szappan 0,5L

MILD antibakteriális folyékony szappan 0,5L

Raktáron (26 db)
Cikkszám:
MIAFSZ05
599 Ft
Bruttó 761 Ft
Egységár: 1 198 Ft/liter
Bruttó 1 522 Ft/liter0.5
  Innoveng Professional Fertőtlenítő folyékony szappan (habosítható) 5L

Innoveng Professional Fertőtlenítő folyékony szappan (habosítható) 5L

Raktáron (9 db)
Cikkszám:
IPFSZ5
4 399 Ft
Bruttó 5 587 Ft
Egységár: 880 Ft/liter
Bruttó 1 117 Ft/liter5
Inno-Sept Fresh kéz- és felületfertőtlenítő oldat 5L

Inno-Sept Fresh kéz- és felületfertőtlenítő oldat 5L

1L 5L
Cikkszám:
ISFO5
10 999 Ft
Bruttó 13 969 Ft
Egységár: 2 200 Ft/liter
Bruttó 2 794 Ft/liter5
 
Vásárlói fiók
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Profilom
  • Kosár
  • Kedvenceim
Információk
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
  • Elállás a szerződéstől
  • Jótállás és szavatosság
FÁ-MA Higiénia Kft.
  • 1042 Budapest, Rózsa u. 33. 1. em. 5. ajtó
  • +36204257454
  • info@higiszer.hu
  • Telephely és levelezési cím: 5650 Mezőberény, Fő út 18
  • facebook

  • https://www.instagram.com/higiszerwebshop/

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Tisztán látni jó! 
Iratkozzon fel hírlevelünkre - legyen mindig naprakész újdonságainkkal, akcióinkkal és szakmai tippjeinkkel! 

Havonta egyszer, spam nélkül.

Feliratkozás
A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.
  • Újdonságok
  • Akciós termékek
  • Takarítóeszközök, takarítógépek 5
  • Tisztítás cél szerint 2780
  • Takarítóeszközök felhasználás szerint 1752
  • Mosdóhigiénia 3403
  • Higiénia és üzemeltetés 3942
  • Író- irodaszer, papíráru 6244
  • Irodatechnika és kellékek 5788
  • Munkaruházat és védelem 11782
  • LED világítás, villamossági termékek 1599
  • Outlet termékek 22
  • Akciós termékek
  • Tisztítás cél szerint
  • Blog
  • Információk
  • Ajánlatkérés
  • Céges partnereinknek
Belépés
Regisztráció
Adatkezelési beállítások
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű funkcionalitáshoz (marketing, statisztika, személyre szabás) egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban talál.
A működéshez szükséges cookie-k döntő fontosságúak a weboldal alapvető funkciói szempontjából, és a weboldal ezek nélkül nem fog megfelelően működni. Ezek a sütik nem tárolnak személyazonosításra alkalmas adatokat.
A marketing cookie-kat a látogatók weboldal-tevékenységének nyomon követésére használjuk. A cél az, hogy releváns hirdetéseket tegyünk közzé az egyéni felhasználók számára (pl. Google Ads, Facebook Ads), valamint aktivitásra buzdítsuk őket, ez pedig még értékesebbé teszi weboldalunkat.
Az adatok névtelen formában való gyűjtésén és jelentésén keresztül a statisztikai cookie-k segítenek a weboldal tulajdonosának abban, hogy megértse, hogyan lépnek interakcióba a látogatók a weboldallal.
A személyre szabáshoz használt cookie-k segítségével olyan információkat tudunk megjegyezni, amelyek megváltoztatják a weboldal magatartását, illetve kinézetét.